ERDOOR HAKKINDA

Ahşap, yüzyıllardır evimizin her köşesine yerleşmiş doğal güzelliğin bir eseridir.

Erdoor Fabrika

Yüzyıllardan beri süregelen ve zaman geçtikçe farklı şekillere bürünen ahşabın hikâyesini evlerinize taşımak için 2011 yılında yola çıktık. Ahşap kompozit kapı ve süpürgelik üretimiyle ilk adımlarımızı attığımız sektörde bugün toplamda 250 çalışanımızla 25 ülkeye aktif ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye'de bulunan 15.000 metrekarelik fabrikamızın yanı sıra Cezayir'de de üretim yapmakta ve bu sayede yerel ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktayız. 

İran'daki ofisimiz ve Irak'ta bulunan depomuz ve günden güne büyüyen yapımızla kısa sürede Afrika ve Ortadoğu’daki en büyük kompozit kapı komponentleri üreticisi olma özelliğini taşımaktayız. 

Üretim ve pazarlama sürecinin her aşamasında büyük bir özveriyle çalışıyor, üretim yelpazemizi gün geçtikçe genişletiyoruz. 

Geniş ürün yelpazemiz ile kapı çeşitlerinin yanında süpürgelik, deck, pvc levha ve kompozit prefabrik üretimi ve pazarlamalarını gerçekleştiriyor, "bölgesel güç olma" konusundaki gayemiz ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızla çalışmalarımızı canla, başla ve büyük bir sevgiyle sürdürüyoruz.

ÜRETİM ve KALİTE BELGELERİMİZ

2011 yılında Hatay da kurulan ErdoorAhşap Kompozit İç Mekan Kapı Üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve bu ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış Türkiye’nin Önde gelen firmalarından biridir.

Erdoor üretimi modern teknolojilerle donatılmış 15.000 metrekarelik tesisimizde devam ettirmektedir.Şirketimiz kapasite artırımı doğrultusunda gelişmiş teknolojilere sahip iş makineleri kullanarak üretim verimini maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizin tasarımı ve ürün estetiği, kullanım kolaylığı ve güvenlik konularının büyük bir dikkatle ele alınması, üretimin her noktasında birinci kalite malzeme kullanımı, yüksek nitelikli mühendislerle birlikte kendi alanlarında uzman elemanlarla çalışılması yönüyle şirketimiz, benzer organizasyonlardan farklılık göstermektedir. Bu özelliklerimiz ve kalite politikamız sayesinde önemli kalite standartlarından gerekli yeterlilik belgelerini bulundurmaktayız.

ÜRETİM

İhracat yaptığımız ülkelerin kalite standartlarına göre de belgelere sahibiz. Üretim yapmanın yanı sıra kendi ürün tasarımlarımızı oluştura bilmemiz, prototip ve pilot üretim uygulamalarımız on-line ve off-line kalite kontrol sistemlerimiz ve bütün bunların tanında sürekli Pazar araştırmamız şirketimizin uluslar arası piyasada da başarılı olmasının ana etmenleri arasındadır. Şirketimizin uluslararası pazarlarda lider firma olma vizyonuna ulaşması yolunda en önemli etkenlerden birinin ise; işini sürekli gözden geçiren, yeni ve daha iyi yollar arayan çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak olduğunu biliyoruz böylece en önemli hedeflerimizden biri olan evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak yolunda hızla ilerlemeliyiz. Şirketimizin sürekli gelişme politikası sayesinde lider yerel Pazar üreticilerinden biri olmanın yanında ürünlerimizi Orta Doğu Ülkelerine, Kuzey Afrika’ya, Avrupa ve Körfez ülkelerine ihraç etmekte ve müşterilerimizle karşılıklı memnuniyete dayalı başarılı ticari ilişkilerimizi sürdürmekteyiz.