ÜRETİM ve KALİTE BELGELERİMİZ

2011 yılında Hatay da kurulan Ergün Yapı San. ve Tic. A.Ş Ahşap Kompozit İç Mekan Kapı Üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve bu ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış Türkiye’nin Önde gelen firmalarından biridir.

Erdoor Fabrika

Ergün Yapı San. ve Tic. A.Ş üretimi modern teknolojilerle donatılmış 15.000 metrekarelik tesisimizde devam ettirmekte ve ürünlerini "ERDOOR" markası ile pazarlamaktadır. Şirketimiz kapasite artırımı doğrultusunda gelişmiş teknolojilere sahip iş makineleri kullanarak üretim verimini maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizin tasarımı ve ürün estetiği, kullanım kolaylığı ve güvenlik konularının büyük bir dikkatle ele alınması, üretimin her noktasında birinci kalite malzeme kullanımı, yüksek nitelikli mühendislerle birlikte kendi alanlarında uzman elemanlarla çalışılması yönüyle şirketimiz, benzer organizasyonlardan farklılık göstermektedir. Bu özelliklerimiz ve kalite politikamız sayesinde önemli kalite standartlarından gerekli yeterlilik belgelerini bulundurmaktayız.

ÜRETİM

İhracat yaptığımız ülkelerin kalite standartlarına göre de belgelere sahibiz. Üretim yapmanın yanı sıra kendi ürün tasarımlarımızı oluştura bilmemiz, prototip ve pilot üretim uygulamalarımız on-line ve off-line kalite kontrol sistemlerimiz ve bütün bunların tanında sürekli Pazar araştırmamız şirketimizin uluslar arası piyasada da başarılı olmasının ana etmenleri arasındadır. Şirketimizin uluslararası pazarlarda lider firma olma vizyonuna ulaşması yolunda en önemli etkenlerden birinin ise; işini sürekli gözden geçiren, yeni ve daha iyi yollar arayan çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak olduğunu biliyoruz böylece en önemli hedeflerimizden biri olan evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak yolunda hızla ilerlemeliyiz. Şirketimizin sürekli gelişme politikası sayesinde lider yerel Pazar üreticilerinden biri olmanın yanında ürünlerimizi Orta Doğu Ülkelerine, Kuzey Afrika’ya, Avrupa ve Körfez ülkelerine ihraç etmekte ve müşterilerimizle karşılıklı memnuniyete dayalı başarılı ticari ilişkilerimizi sürdürmekteyiz.