600’ü aşkın çalışanı ile faaliyet gösteren Ergünbaş Group bünyesinde Ahşap Kompozit Kapı ve Kapı Komponentleri üretimi yapan Erdoor, yüzyıllardan beri süregelen ve zaman geçtikçe farklı şekillere bürünen ahşabın hikâyesini mekânlarınıza taşımak için 2011 yılında yola çıktı.

Türkiye’de bulunan 18.000 M2 kapalı alana sahip fabrikasının yanı sıra Cezayir’de bulunan 23.500 M2’lik üretim tesisinde kapı ve kapı komponentlerinin üretimini yapmaktadır. “Ortadoğu ve Afrikadaki en büyük Ahşap Kompozit Kapı ve Kapı Komponentleri Üreticisi” unvanına sahip olan Erdoor, 25 ülkeye aktif ihracat gerçekleştirerek sektörüne öncülük etmektedir.

Erdoor, üretim ve pazarlama sürecinin her aşamasında büyük bir özveriyle çalışarak üretim yelpazesini gün geçtikçe genişletirken müşteri memnuniyetini esas alan anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretim ve Kalite Belgeleri

Erdoor, Ahşap Kompozit İç Mekan Kapı üretiminde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu alanda uzmanlaşmış deneyimli kadrosu ile Ortadoğu ve Afrika’nın önde gelen markaları arasında yer almaktadır. Erdoor ürünleri; tasarım, estetik, kullanım kolaylığı ve kalite yönü ile yüksek standartlara sahiptir. Erdoor ürünleri, bu özellikleri sayesinde birçok kalite standardından yeterlilik belgesi almıştır.

Contact

© 2020 ERDOOR.

Contact